تخصص....نظامی....بازیگران رزمی....تنها...!!

.....او کسی نیست جزء چهره بسیار محبوب نقش اول شکست ناپذیر ۲و۳.

                                         اسکات ادکینز

 اسکات ادکینز (متولد ۱۷ ژوئن، ۱۹۷۶)با ۳۵ سال سن‌،cm۱۸۰ قد و استیلی کاملا ورزیده و در خور توجه بازیگر و رزمی‌کاری ازانگلیس است که برای بازی در فیلم‌های شکست‌ناپذیر ۲ و شکست ناپذیر ۳ در نقش یوری بویکای روسیه ای ایفای نقش کرده. او همچنین در چند مجموعه تلویزیونی دیگر نیز ایفای نقش کرده است.

ادکینز در ساتن کولدفیلد در نزدیکی بیرمنگام انگلستان در خانواده‌ای با وضعیت اقتصادی متوسط به دنیا آمد،پدر اسکات با پیشه قصابی که از پدرش به ارث برده بود نیازهای روزمره خانواده اش را تامین می کرد،اسکات به دلیل علاقه زیاد به ورزش از ۱۰ سالگی به همراه پدر و برادربزرگش کریک به باشگاه محلی جودو می‌رفت و به همین دلیل مهارت‌های گسترده‌ای در هنرهای رزمی یافت. او بعدها به کیک بوکسینگ روی آورد و از جمله کسانی که در پیشرفت اسکات در کیک بوکسینگ تاثیر بسزایی داشتند می توان از آنتونی جونز  نام برد.

ادکینز در رشته ‌های ووشو، تکواندو، کیک بوکسینگ، جودو و جوجیتسو کمربند مشکی دارد. اسکات در کالج ساتن کولدفیلد در کلاس درام ثبت نام نمود و در ۲۱ سالگی به فرهنگستان هنرهای دراماتیک داگلاس وارد شد. ولی به دلیل فقر مالی مجبور به ترک بدون اتمام این دوره شد.

اسکات ادکینس با جمع آوری تمام اندوخته های خود از رشته های فوق و ترکیب تمامی آنها با حرکات نمایشی از پارکور و ژیِمناستیک توانسته چهره ای کاملا متفاوت از هنرهای رزمی به نمایش بگذارد،و سبکی بسیار زیبا و جذاب از هنرهای رزمی برای خود به ارمغان بیاورد.

همچنین او در جدید ترین بازی خود چهره به چهره ژان کلود وان دم شده که در این فیلم این دو در نقش دو قاتل رقیب به اجرای نقش پرداخته اند.(فیلم سلاح)

+ نوشته شده در  ساعت   توسط رویال مارینز | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
این وبلاگ در درجه اول مختص سیستم یگان های حفاظت فیزیکی نظامی جهان بوده,و برای جذاب تر بودن به بیوگرافی و سرگذشت بازیگران هنرهای رزمی سینمایی نیز می پردازد.

نوشته های پیشین
هفته چهارم تیر ۱۳۹۰
هفته سوم تیر ۱۳۹۰
پیوندها
افسران جوان جنگ سایبری
تنها ترین بلاگ دختران 89 رازی
کیک بوکسینگ بانوان
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM